Regulamin

REGULAMIN SALONU PIELĘGNACJI PSÓW GROOMIL

1. Korzystając z usług salonu klienci zobowiązani są do zapoznania się z poniższym regulaminem.

2. Usługi w salonie są wykonywane przez certyfikowanych groomerów z odpowiednim wyszkoleniem.

3. Rezerwacja wizyt pod numerami telefonów: 881-787-930; 665-605-705, osobiście lub przez funpage fb.

4. Salon jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 9-19 (ostatnie zapisy na godzinę ok. 17:00). Za dodatkową opłatą jest możliwość umówienia psa poza godzinami pracy salonu.

5. Rezygnując z wizyty prosimy o jak najszybszą informację telefoniczną lub smsem, dzięki temu ktoś inny będzie mógł skorzystać z tego terminu.

6. Obowiązuje punktualne przychodzenie na wizytę. Na każdego klienta mamy wyznaczoną konkretną ilość czasu i nawet 15 minut spóźnienia przesuwa wizyty innych klientów tego dnia, do czego nie możemy dopuścić.

7. Po odbiór psa należy przyjść po uprzednim telefonie z salonu, odebrać powinna ta sama osoba, która przyprowadziła psa lub osoba przez nią wskazana. Nie wydajemy psa obcej osobie.

8. Pies przed wizytą powinien załatwić swoje potrzeby fizjologiczne oraz nie być świeżo po posiłku.

9. Pośpiech w pracy groomera jest niewskazany, pracujemy przy użyciu ostrych narzędzi, prosimy zatem o niewywieranie presji czasu oraz niedekoncentrowanie groomera ani psa podczas zabiegów.

10. Właściciel może zostać przy pielęgnacji, nie jest to jednak wskazane, ponieważ pies się dekoncentruje i kręci, co wydłuża czas zabiegu i zwiększa ryzyko skaleczenia. Przy psach z lękiem separacyjnym lub bardzo starych opiekun ma obowiązek pozostania przy zabiegu.

11. W salonie nie używamy żadnych środków uspokajających, prosimy również o niepodawanie samodzielnie psu takich środków przed zabiegiem. Jeśli środki zostały podane przez weterynarza z jego zalecenia obowiązkiem właściciela psa jest poinformowanie o tym groomera przed zabiegiem.

12. Właściciel ma obowiązek powiadomić groomera o wszelkich problemach zdrowotnych psa (np alergii, chorobach skórby, stanach lękowych itp) oraz przyjmowanych przez niego lekach.

13. Salon nie ponosi odpowiedzialności za pogorszenie się stanu zdrowia psa, który właściciel zataił.

14. Każdy pies powinien mieć aktualnie zrobione szczepienie przeciwko wściekliźnie, które na prośbę groomera musi być pokazane.

15. Wszelkie uwagi dotyczące usługi przyjmujemy w przeciągu 24 godzin.

16. Zwalczanie ujawnionych w trakcie zabiegów insektów jest obowiązkowe i wykonywane bez dodatkowego uzgodnienia na koszt właściciela.

17. Groomer ma prawo odmówić usługi psa zapchlonego ze względu na ryzyko przejścia pcheł na innych klientów.

18. W przypadku zwierząt agresywnych należy uprzedzić o takim zachowaniu oraz poinformować jak pies zachowuje się u weterynarza oraz w innych salonach. Koszt takiego zabiegu wynosi 100zł za godzinę pracy. Usługa może być podzielona na dwie wizyty. Pies w trakcie zabiegu ma założony kaganiec. Jeśli pies mimo naszych prób nie jest w stanie być obsłużony opiekun może zostać wezwany po odbiór zwierzęcia pomimo niewykonania usługi lub niepełnego jej wykonania.

19. Przy agresywnym psie właściciel bezwzględnie wychodzi z salonu.

20. W razie wypadku groomer ma prawo wezwać weterynarza.

21. Groomer nie ponosi odpowiedzialności ani nie opłaca kosztów leczenia psa niepowstałych z wyniku zabiegu.

22. Za każdym razem jak groomer zobaczy coś niepożądanego u psa (np brodawki, kleszcze, zaczerwienienia na skórze itp) od razu informuje o tym właściciela i robi zdjęcia.

23. W salonie przestrzegamy zasad BHP oraz regularnie dezynfekujemy wszystkie narzędzia oraz powierzchnie użytkowe.

24. W salonie używamy szamponów znanych marek tylko i wyłączenie przeznaczonych do pielęgnacji zwierząt.

25. Nie golimy psów do skóry ani nie strzyżemy psów z podwójną okrywą włosową.

26. Rozczesywanie kołtunów lub ścinanie filcu jest dodatkowo płatne 75zł za godzinę pracy.

27. W salonie usługi wykonywane są z kąpielą, chyba że nie pozwala na to stan psa (np jest bardzo stary, co byłoby dla niego zbyt dużym stresem). Koszt takiej usługi jest taki sam jak pełnej usługi z kąpielą.

28. Jeśli jest to pierwsza wizyta psa w salonie groomerskich prosimy o poinformowanie o tym przy zapisywaniu, żebyśmy mogli zarezerwować sobie więcej czasu na wizytę zapoznawczą tak, żeby nie wystraszyć szczeniaka nowym otoczeniem.

29. Wszelkie usługi wykonywane na Państwa życzenie są równoznaczne z wykonywaniem ich na Państwa odpowiedzialność.

30. Korzystając z usług salonu wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu informowania o promocjach, terminach wizyt oraz nadchodzących wydarzeniach, a także używanie wizerunku pupila w celach marketingowych salonu.

31. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu świadczenia usługi groomerskiej zapewniającej legalności przetwarzania danych osobowych w sposób zgodny z wymogami RODO.

32. Przyprowadzenie psa na zabieg jest równoznaczne z akceptacją powyższego regulaminu.

Dziękujemy,
Zespół Salonu Pielęgnacji Psów GROOMIL

Psi fryzjer Groomil

Salon fryzjerski dla psów

Warszawa, ul. Lwa Tołstoja 1

Umawianie wizyt:

Izabella Pieńkowska
665 605 705

Milena Pieńkowska
881 787 930