Czyszczenie zębów

Emmi-Pet to jedyna na świecie ultradźwiękowa szczoteczka przeznaczona do wszechstronnej pielęgnacji jamy ustnej psów. Bez narkozy, bez znieczulenia, bezpiecznie dla zwierzaka! Zabiegi polegają na usuwaniu płytki nazębnej i kamienia nazębnego.

Szczoteczka Emmi-Pet funkcjonuje inaczej, niż konwencjonalne lub elektryczne szczoteczki do zębów, które czyszczą poprzez tarcie mechaniczne. Wykorzystuje właściwości ultradźwięków, które tworzą do 84 mln drgań powietrza na minutę. Wnikają one aż do 12 mm w głąb tkanki, docierają do miejsc, gdzie nie dotrze nic innego (bez naruszania tkanki), dzięki czemu skutecznie likwidują zarazki i bakterie gromadzące się na zębach, dziąsłach oraz w kieszonkach zębowych.

  • ultradźwięki są skuteczne przy chorobach dziąseł, krwawieniach z dziąseł, zapaleniach dziąseł i owrzodzeniach jamy ustnej,
  • przeciwbakteryjne działanie ultradźwięków usuwa kamień i płytkę nazębną, dzięki czemu chroni zęby przed infekcją,
  • w przypadku wystąpienia  objawów zapalenia przyzębia, w ciągu kilku dni zapalenie można złagodzić lub nawet wyleczyć poprzez usunięcie bakterii powodujących to zapalenie,
  • likwiduje nieprzyjemny oddech z pyska nawet do 12 godzin,

Szczoteczka nie wibruje i nie wydaje żadnego dźwięku aby zwierzę czuło się maksymalnie komfortowo.

Do prawidłowego czyszczenia zębów została stworzona specjalna pasta, która jest przeznaczona dla zwierząt. Pasta Emmi-Pet jest pozbawiona cząstek ściernych, dzięki czemu nie niszczy szkliwa. Dzięki jej zastosowaniu, wewnątrz jamy ustnej zwierzęcia ultradźwięki tworzą miliony mikro pęcherzyków, co powoduje ogromną ilość implozji, które rozbijają kamień nazębny działając czyszcząco i bakteriobójczo.

Groomil

Groomil

Tołstoja 1, Warszawa, Polska

Groomil

Groomil

3 Maja 34, 05-080 Laski, Polska

Metro Wawrzyszew

Metro Wawrzyszew

Wawrzyszew, 05-075 Warszawa, Polska

Shell

Shell

Sokratesa 11, 01-909 Warszawa, Polska

Lidl

Lidl

LIDL, Sokratesa, Warszawa, Polska

Leclerc

Leclerc

Aspekt 79/81, 01-001 Warszawa, Polska

Zespół Szkół

Zespół Szkół

Tołstoja 2, 01-910 Warszawa, Polska

Salon fryzjerski dla psów

Warszawa, ul. Lwa Tołstoja 1
Laski, ul. 3go Maja 34, róg Pocztowej

Umawianie wizyt:

Izabella Pieńkowska
665 605 705

Milena Pieńkowska
881 787 930